ENERGY STREETBALL 2021 – první ročník turnaje školních týmů

Zobrazit: ENERGY STREETBALL 2021 – první ročník turnaje školních týmů

S postupujícím rozvolňováním se život našich dětí začíná pomalu vracet „k normálu“. Výuka se vrací do škol, spouští se činnost zájmových skupin a kroužků a vláda postupně uvolňuje pravidla pro pořádání sportovních a kulturních akcí.

Česká streetballová asociace, ve spolupráci se skupinou Veolia a magistrátem města Ostravy připravila první ročník streetballového turnaje školních týmů ENERGY STREETBALL 2021, určených pro školní týmy žáků a studentů základních a středních škol ve věku 14-19 let, který se uskuteční dne 15.06.2021. Turnaj školních týmů se uskuteční v prostorách Trojhalí Karolina.

Turnaj je organizován pro školní týmy žáků základních škol a studenty středních škol. Tým tvoří 4 hráči a jeden zástupce pedagogického sboru. Kapacita turnaje je omezena na 12 týmů v kategorii, proto škola může přihlásit pouze jeden tým v každé kategorii.

Tým sestavuje a do turnaje přihlašuje zástupce školy. Registrace probíhá online na internetových stránkách www.energystreetball.cz.

Pro účastníky jsou připraveny sportovní podmínky na profesionální úrovni a hodnotné ceny pro nejlepší týmy, ale také zážitek v podobě setkání s významnými osobnostmi českého basketbalu. Pro pedagogický doprovod je připraven voucher na sportovní zboží v hodnotě 500,- Kč za každý přihlášený tým.

 Více informací naleznete v letáčku ZDE nebo můžete kontaktovat manažerku akce Mgr. Kateřinu Mahlerovou na telefonním čísle +420 774 803 594, e-mail: energy.streetball@gmail.com.