Mimořádná soutěž pro základní školy!

Zobrazit: Mimořádná soutěž pro základní školy!

Už za pár týdnů se v České republice rozjede Mistrovství světa v ledním hokeji. V Ostravě a v Moravskoslezském kraji se můžeme těšit, že se tenhle prestižní turnaj uskuteční už potřetí v historii i u nás v Ostravě!

Aby organizátoři Mistroství světa v ledním hokeji přiblížili turnaj i těm nejmenším, připravili pro základní školy jedinečnou soutěž s názvem „Srdce do hry aneb fandíme hokeji“.  3 nejlepší třídy pak získají úžasnou cenu: vstupenky na zápas Francie vs. Německo, který se odehraje 21. května v Ostravě! ️

Vyplňte přihlášku: https://forms.gle/WaAim18H3MZRad7e7

O co v soutěži jde? Výroba maskota Boba a Bobka – varianta k výběru: plakát 2D nebo model 3D

Soutěžní disciplíny: 1) Plakát 2D: podkladový materiál – karton, formát A0 (841 x 1 189 mm), společná práce žáků libovolně zvolenou technikou (malba, kresba, koláž, kombinovaná technika, aj.).

2) Model 3D: výška modelu 50 cm až 100 cm, společná práce žáků libovolně zvolenou technikou (sádra, hlína, plastelína, kombinovaná technika, aj.). Model bude umístěn v prostoru, měl by stát samostatně nebo pomocí podstavce nebo opěr.

Do 22. 4. 2024 odevzdejte soutěžní práci: https://forms.gle/rvEJ3kHY8ksN58qBA

V případě dotazů se neváhejte obrátit na paní Ing. Vendulu Kovářovou (tel.: 604 228 514, vendula.kovarova@2024.iihfworlds.com)