Participace na přípravě strategického plánu města – pozvánka pro ředitele, koordinátory žákovských parlamentů, žáky a studenty

Zobrazit: Participace na přípravě strategického plánu města – pozvánka pro ředitele, koordinátory žákovských parlamentů, žáky a studenty
Datum: 27. 03. 2023
Čas: 09:00 - 12:00

Parlament dětí a mládeže města Ostravy, ve spolupráci s Magistrátem města Ostravy a Střediska volného času Korunka, pro Vás připravil příležitost participovat na přípravě strategickém plánu města Ostravy pro roky 2024-2030. V rámci projektu „Bo nám to není jedno!!!“ připravujeme pro Vás aktivitu , která bude mít reálný dopad na budoucnost města Ostravy;  je zaměřena  na „VIZI OSTRAVY“.  

Tato aktivita je jednou z možností, jak mohou mladí lidé přispět k budoucnosti města. Budeme moc rádi, když se zapojí Vaše parlamenty a využijí tak příležitost „tvořit Ostravu“.

Setkání bude připraveno formou interaktivních metod pod vedením garantů strategického plánu – Mgr. Ondřeje Dostála a Mgr. Jana Horáka.

Akce se uskuteční v pondělí 27. 3. 2023 od 9:00 do 12:00 (prezence od 8:30) v budově SVČ Korunka (Korunní 49, Ostrava – Mariánské Hory). Aktivita je určena vždy pro doprovodnou osobu za školu (ideálně koordinátora žákovského parlamentu) a dva zástupce žákovského parlamentu.
Registrace zde: https://forms.gle/uk48oxQviP59AdpN9 

Celá škola se může do této aktivity zapojit prostřednictvím online dotazníku, přijměte prosím tuto výzvu a přispějte hlasem mladých.

Dotazník zde: https://cutt.ly/dotaznik_fajnova

Více informací o dotazníku a strategickém plánu najdete zde: https://fajnova.cz/zapojte-se-do-tvorby-mesta-vyplnte-dotaznik/ 

Moc se na Vás těšíme!