Akce Střediska volného času Ostrava-Zábřeh na měsíc prosinec 2020

Zobrazit: Akce Střediska volného času Ostrava-Zábřeh na měsíc prosinec 2020

Středisko volného času Ostrava-Zábřeh připravilo pro děti a žáky v prosinci 2020 zajímavé akce .

Vánoční tvůrčí dílny

Vánoční tvořivé dílny budou letos ONLINE i OFFLINE.
V termínu od 14. do 17. prosince si můžete vyrobit vánoční dekorace a ozdoby. Akce bude probíhat v SVČ Ostrava – Zábřeh, na ulici Gurťjevova 8, z důvodu omezené kapacity je nutno se předem přihlásit na e-mail: klara.jurickova@svczabreh.cz nejpozději den předem.
Zároveň bude akce probíhat i online formou tvořivých tutoriálů na facebookové stránce. Každý den zveřejní SVČ Zábřeh jedno tvořivé video.

Vánoční cupcakes

Tato akce proběhne dne 17.12.2020 od 15:30 hod. do 17:30 hod. Společně se SVČ Zábřeh se naučíte upéct a nazdobit cupcaky s vánoční tématikou. Každý si své cupcaky ozdobí dle vlastní fantazie. S sebou si vezměte krabičku a oblečení k zašpinění. Konec akce je orientační podle šikovnosti účastníků.
Na akci je kapacita 10 osob, prosíme o přihlášení do 15.12. 2020 na email aneta.kikova@svczabreh.cz.

Adventní dárek

UDĚLEJTE DOBRÝ SKUTEK! Vyrobte doma vánoční dekoraci, ozdobu na stromeček nebo drobný dáreček a přineste jej na SVČ do 16.12.2020. Všechny darované výrobky zaměstnanci SVČ Ostrava-Zábřeh zabalí a odvezou do domova pro seniory.

Pokud zrovna nevíte, co vyrobit, pak pro vás máme připraveno tvořivé video. SVČ Zábřeh Vám ukáže, jak vyrobit vánoční ozdoby na stromeček ze studeného porcelánu.

TVOŘIVÉ VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=dKGQwFVZEXI&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2hLq40p0HjLuEyYHwEW3-EmbuvWPVOYY0IGSGpANhSjxDM6byoKghlZ9g

Budete potřebovat: 3/4 hrnku vody, 1 hrnek jedlé sody, 1/2 hrnku kukuřičného škrobu, hrnec, plotnu, vařečku, váleček, vykrajovátka, nůžky, stuhu, utěrku a mísu.