„Kariérové poradenství a vzdělávání ve světě vzhůru nohama“ – pozvání na online konferenci (20. -21. 11. 2020)

Zobrazit: „Kariérové poradenství a vzdělávání ve světě vzhůru nohama“ – pozvání na online konferenci (20. -21. 11. 2020)
Datum: 20. 11. 2020 - 21. 11. 2020

Pozvání na Evropskou online konferenci “Kariérové poradenství a vzdělávání ve světě vzhůru nohama”, která  proběhne 20. a 21. listopadu 2020 , na které bude mimo jiné prezentováno i KARIÉROVÉ PORADENSTVÍ v Ostravě.

Cílem konference je rozvíjet odborné zázemí kariérového poradenství, podporovat jeho profesionalizaci a zároveň jeho otevřenost, různorodost a vznik jeho nových forem a dále podpořit teorii, výzkum a odbornou diskuzi praktiků i veřejnosti. Je důležitým nástrojem k vytvoření společného prostoru pro sdílení, prezentaci a diskusi.

Tématem letošního roku je kariérové poradenství a vzdělávání.

Vzhledem k současné situaci se jedná o aktuální téma – mění se trh práce, nastavují se nové možnosti pracovního uplatnění i vzdělávání, hledají se nové cesty a možnosti, jak se zorientovat, reagovat a být připraven na budoucnost trhu práce.

Kariérové poradenství a kariérové vzdělávání má tak významné místo a nezastupitelnou roli pro současnou společnost ovlivněnou důsledky pandemie. 

Bližší informace k tématům i programu konference naleznete: https://konferencekp.cz/

Konference je bez poplatku a proběhne zcela online.

Registrace na konferenci je již spuštěna.

Přihlášení účastníků: https://konferencekp.cz/prihlasky/prihlaska-ucastniku/