Květnové metodické kurzy pro pedagogy na VŠB-TUO

Zobrazit: Květnové metodické kurzy pro pedagogy na VŠB-TUO

Vysoká škola báňská – Technická univerzita Ostrava připravila ve spolupráci s Ostravskou univerzitou metodické kurzy pro pedagogy. Tyto kurzy probíhají v Ostravě a jsou zdarma.

.

.

.

.

.

.

Fenomén 3D tisk
Kurz pro pedagogy ZŠ a SŠ, lektory SVČ i science center, studenty pedagogických oborů a pro každého, koho zajímá moderní technika. Současný fenomén 3D tisk ovládl snad všechna odvětví výroby i našeho běžného života. Co všechno, z čeho a jak se dá dnes tisknout? A jak se bude obor vyvíjet v budoucnosti? Jak celou problematiku představit žákům základních a středních škol – od základů až po složitější praktická cvičení?

Termín: 03.05.2023
Místo: VŠB-TUO

Více informací naleznete ZDE.

Druhy energií v experimentech
Metodický kurz pro učitele fyziky, chemie, pro lektory kroužků, pedagogy volného času. V kurzu vám předvedeme a vyzkoušíte si experimenty na téma „základní druhy energií“, které pomohou dětem pochopit základní principy energetiky.

Termín: 15.05.2023
Místo: VŠB-TUO

Více informací naleznete ZDE.

Energetické zdroje v experimentech
Metodický kurz pro učitele fyziky, chemie, pro lektory kroužků, pedagogy volného času. V kurzu vám předvedeme a vyzkoušíte si experimenty na téma „energetické zdroje v experimentech“, které pomohou dětem pochopit základní principy energetiky.

Termín: 29.05.2023
Místo: VŠB-TUO

Více informací naleznete ZDE.