ONLINE VELETRH STŘEDNÍCH ŠKOL MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE

Zobrazit: ONLINE VELETRH STŘEDNÍCH ŠKOL MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE

Moravskoslezský kraj ve spolupráci s Moravskoslezským paktem zaměstnanosti a Úřadem práce České republiky připravuje pro žáky a uchazeče o studium na středních školách ONLINE VELETRH STŘEDNÍCH ŠKOL MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE 2021/2022. Online veletrh proběhne od 17. do 25. ledna 2022. Vše podstatné naleznete na webu: https://veletrh-skol.msk.cz/  

Online veletrh je unikátní příležitostí, jak otevřít žákům dveře do světa středních škol, dříve než udělají svá zásadní rozhodnutí a umožní žákům a rodičům získat ucelený přehled o studijních oborech nabízených v našem kraji!!! 

Veletrh bude ještě zajímavější než v loňském roce. Ve „virtuálním stánku“ každé střední školy (podstránce) najdete letos program, ve kterém dá škola najevo, co se v kterou hodinu můžete dozvědět. V rámci programu můžete třeba očekávat propagační videa, přednášky o jednotlivých oborech, zajímavosti o škole, konzultační hodiny a mnoho dalšího.

Skvělá šance pro všechny rodiče a jejich deváťáky a deváťačky z celého Moravskoslezského kraje. 

Co se bude dít?:
☑️120 středních škol na jednom místě a z pohodlí domova! 
☑️přehledné informace o škole a studijních oborech
☑️zapojení do videohovoru s učitelem nebo žákem
☑️výběr školy podle okresu nebo vzdělání
☑️bezplatná kariérní poradna

Učitelé a žáci ze zúčastněných SŠ budou distanční formou prezentovat svoji školu a odpovídat na otázky zájemců o studium na portále https://veletrh-skol.msk.cz/. Online prezentace středních škol v našem kraji bude probíhat vždy v čase od 10:00 – do 18:00 hodin v následujících termínech: 

  • 17.1. okres Bruntál 
  • 18.1. okres Frýdek-Místek 
  • 19.1. okres Karviná 
  • 20.1. okres Nový Jičín 
  • 24.1. okres Opava 
  • 25.1. okres Ostrava-město 

Spot na YouTube

Spot na Google Drive – možnost stažení