Semináře nejen pro kariérové poradce škol

Zobrazit: Semináře nejen pro kariérové poradce škol

1. Kariérové poradenství pro žáky přicházející z Ukrajiny při volbě střední školy

Zveme vás na webinář Kariérové poradenství pro žáky přicházející z Ukrajiny při volbě střední školy. Webinář je určen kariérovým poradcům, učitelům a všem, kteří pomáhají žákům cizincům, aktuálně zejména z ukrajinské komunity, při výběru střední školy a vhodného oboru vzdělání. Účastníci se seznámí s osvědčenými postupy a příklady z praxe kariérového poradenství se žáky i jejich rodiči při výběru školy, získají informace jak využívat  informační systém NPI Infoabsolvent při plánování vzdělávací cesty, kde najít nabídku středních škol pro šk. rok 2023/2024 aj. 

Datum konání: 25.01.2023

Místo konání: online na MS Teams

Registrace a další informace

2. Výzva pro kariérové poradce – účast na semináři Cross Border 2023

Zúčastněte se evropského semináře pro kariérové poradce a učitele 22.-24.5. 2023 v Drážďanech. Cross Border Seminar je jedinečným setkáním kariérových poradců a lektorů více než 10 evropských zemí. Zažijete mnoho praktických  a inspirativních workshopů.  Euroguidance uhradí vyslaným účastníkům cestu, ubytování i stravné. 

Více informací o Cross Border Seminar

3. Centrum Euroguidance v roce 2023

V Centru Euroguidance pro vás aktuálně plánujeme letošní aktivity. Můžete se těšit na zajímavé webináře, regionální semináře i každoroční Národní cenu kariérového poradenství.  I v tomto roce vás budeme nadále informovat o zajímavých vzdělávacích příležitostech v České republice i v zahraničí. 

Webové stránky Euroguidance;
NPI Euroguidance centrum youtube.com;
https://www.facebook.com/euroguidanceCZ/