Středisko volného času z Moravské Ostravy pořádá pobytové a příměstské tábory

Zobrazit: Středisko volného času z Moravské Ostravy pořádá pobytové a příměstské tábory

Středisko volného času Ostrava–Moravská Ostrava pořádá v tomto roce zajímavé příměstské a pobytové tábory pro děti různých věkových kategorií.

Dva pobytové tábory se budou konat v srpnu na turistické základně SVČ v osadě Klokočůvek v Oderských vrších. První turnus v období od 1. 8. do 15. 8. 2020 provede děti světem sci-fi a fantasy. V programu jsou také zajímavé sportovní a výtvarné aktivity, celovečerní zábavné programy, táborové multikino nebo výlety za dobrodružstvím. Kompletní nabídku naleznete zde.

Druhý turnus pobytového tábora se uskuteční v termínu 15.-22. 8. 2020. JUMANJI tábor umožní dětem zažít týden plný dobrodružství, zábavy, sportovních aktivit a workshopů. Kompletní nabídku tohoto tábora naleznete zde.

Příměstské tábory v měsíci srpnu se konají v týdenních intervalech. Jedná se o všeobecně zaměřené tábory, které jsou však svým programem odlišné. V nabídce Střediska volného času naleznete také sportovně zaměřené tábory a biologický příměstský tábor. Kompletní nabídku příměstských táboru naleznete zde. Program jednotlivých turnusů příměstských táborů najdete na internetových stránkách Střediska volného času www.svcoo.cz.