Corinth: Vzdělávací 3D modely zdarma všem školám pro domácí použití

Zobrazit: Corinth: Vzdělávací 3D modely zdarma všem školám pro domácí použití

Vzhledem k uzavření škol se česká společnost Corinth (www.corinth3d.com)rozhodla zpřístupnit svou vzdělávací 3D pomůcku zdarma všem studentům a učitelům pro domácí použití. Aby pro výuku mohl každý žák či student použít své vlastní zařízení, zpřístupňuje Corinth svůj obsah na online platformě Lifeliqe.

Jak získat Corinth pro online vzdělávání Kontaktujte Corinth na čísle +420 777 722 720 nebo přes KONTAKTNÍ FORMULÁŘ.

Jak získat více informací o používání Corinthu online Registrujte se na některý z připravovaných WEBINÁŘŮ.

Více informací o Corinthu Corinth je 3D vzdělávací pomůcka pro přírodní vědy a polytechniku. Zábavnou a efektivní formou motivuje studenty, zlepšuje jejich výsledky a usnadňuje přípravu učitelům. Podívejte se krátké ÚVODNÍ VIDEO.

První 3D model Corona viru pro širší použití na světě • využijte odkaz: 3D MODEL CORONA VIRU PRO ZOBRAZENÍ NA VAŠEM ZAŘÍZENÍ • nebo nascanujte QR kód pro snadné přesměrování:

V této chvíli je na online výuce zaregistrováno 15 ostravských základních a středních škol. Všechny školy dostaly přístup do aplikace. Měly také možnost účastnit se bezplatných webinářů na podporu využití vzdělávacích pomůcek. Společnost Corinth má skvělou zpětnou vazbu na tyto webináře, kterých se účastní v průměru 10 pedagogů, čímž je zajištěna individuální pomoc a vysvětlení jednotlivých kroků. Podpůrné webináře se konají dvakrát týdně, odkaz na záznamy – Youtube.

Využití tohoto softwaru pozitivně hodnotí nejen pedagogové, ale také rodiče a žáci. Na slovensku zařadil 3D modely do své výuky také nejinovativnější učitel Slovenska za rok 2019 pan Peter Palo, který využil tuto pomůcku také ve vysílání pro Slovenskou TV – odkaz na video ZDE.

O společnosti Corinth a jejím inovativním software vyšlo také několik článků:

Takhle jste koronavirus ještě neviděli, Češi vyrobili unikátní 3D model viru, prohlédnout si ho můžete ZDE

Do nitra koronaviru. Česká firma a Univerzita Karlova vytvořily jeho unikátní 3D model

Jak nezešílet ze zavřené školy? Nejlepší apky a služby, díky kterým budete mít od doučování klid