Dubnové metodické kurzy pro pedagogy na VŠB-TUO

Zobrazit: Dubnové metodické kurzy pro pedagogy na VŠB-TUO

Vysoká škola báňská – Technická univerzita Ostrava připravila ve spolupráci s Ostravskou univerzitou metodické kurzy pro pedagogy. Tyto kurzy probíhají v Ostravě a jsou zdarma.

.

.

.

.

.

.

Stavíme fonograf
Kurz/workshop je vhodný nejen pro pedagogy a lektory kroužků, ale také pro všechny nadšence pro techniku, studenty, kutily a další zájemce. Pod vedením lektora z VŠB – Technické univerzity Ostrava postavíte vlastní funkční fonograf a získáte teoretické i praktické zkušenosti, ale také užitečné návody (metodiku a videonávod) pro technický kroužek, dílny, projektové vyučování apod.

Termín: 06.04.2023
Místo: VŠB-TUO

Více informací naleznete ZDE.

Stavíme telefon
Kurz/workshop je vhodný nejen pro pedagogy a lektory kroužků, ale také pro všechny nadšence pro techniku, studenty, kutily a další zájemce. Pod vedením lektora z VŠB – Technické univerzity Ostrava postavíte vlastní funkční telefon a získáte teoretické i praktické zkušenosti, ale také užitečné návody (metodiku a videonávod) pro technický kroužek, dílny, projektové vyučování apod.

Termín: 14.04.2023
Místo: VŠB-TUO

Více informací naleznete ZDE.

Jak pracovat s talenty
Metodický kurz pro pedagogické pracovníky, kariérové a výchovné poradce ZŠ a SŠ se tentokrát zaměří na prohloubení teoretických i praktických poznatků k rozvoji klíčových kariérních kompetencí žáků ZŠ a SŠ.

Termín: 20.04.2023
Místo: VŠB-TUO

Více informací naleznete ZDE.