Parlament dětí a mládeže města Ostravy je partnerem Republikového fóra parlamentů dětí a mládeže!!!

Zobrazit: Parlament dětí a mládeže města Ostravy je partnerem Republikového fóra parlamentů dětí a mládeže!!!

Parlament dětí a mládeže města Ostravy je partnerem Republikového fóra parlamentů dětí a mládeže!!!
Vizí Republikového fóra je vytvořit udržitelnou a dlouhodobě fungující celostátní platformu pro spolupráci všech typů parlamentů mládeže, která jim bude pomáhat rozvíjet jejich činnost a dávat mladým lidem napříč ČR příležitost přinášet jejich potřeby a problémy na republikovou úroveň.

V období od 9. do 11. listopadu se v Praze odehraje setkání prvního Republikového fóra parlamentů dětí a mládeže – nově otevřené platformy pro spolupráci, setkávání a podporu činnosti všech úrovní parlamentů mládeže na celostátní úrovni.

Dvěma hlavními tématy prvního Republikového fóra budou:
1. Podpora činnosti parlamentů mládeže
2. Duševní zdraví a wellbeing

Akce je určena primárně zástupcům všech krajských a městských parlamentů mládeže, ale vítáni jsou také členové školních žákovských parlamentů a mladí lidé, které zajímají témata Fóra a nezastupují žádné studentské/mládežnické uskupení (neorganizovaná mládež).

Na Fóru se můžete těšit na program v Poslanecké sněmovně a 3 dny nabité diskuzemi, workshopy, přednáškami a pracovními skupinami s odborníky, politiky, ale hlavně zajímavými mladými lidmi z celé republiky. Důraz bude kladen i na společný teambulding, výměnu zkušeností a navazování spolupráce s mladými lidmi z jiných parlamentů. Konkrétní hosty a detailní program budeme průběžně zveřejňovat zde na události.