PDMMO pořádá DEBATU KANDIDÁTŮ DO EVROPSKÉHO PARLAMENTU

Zobrazit: PDMMO pořádá DEBATU KANDIDÁTŮ DO EVROPSKÉHO PARLAMENTU
Datum: 17. 05. 2024
Čas: 08:30 - 12:00
Místo: Středisko volného času Korunka, Korunní 699/49, Ostrava - Mariánské Hory.

Parlament dětí a mládeže města Ostravy, ve spolupráci se Střediskem volného času Korunka a Eurocentrem Ostrava, pořádá dne 17.5.2024 WORKSHOP O EU A DEBATU KANDIDÁTŮ DO EVROPSKÉHO PARLAMENTU!!!

Debata je určena především pro studenty středních škol a mladé lidi se zájmem o tematiku Evropské unie. V rámci programu proběhne rovněž i vzdělávací blok o EU.

Samotná debata bude probíhat ve dvou blocích. V prvním bloku bude klást otázky moderátor a ve druhém bloku bude prostor na otázky z řad studentů a žáků z publika.
Účast na debatě potvrdili: prof. Ing. Danuše Nerudová, Ph.D. (STAN), Ing. Ondřej Kovařík (ANO), Mgr. Ondřej Krutílek (SPOLU), Mgr. Zuzana Klusová (Piráti), PhDr. Lubomír Zaorálek (SOCDEM), Zuzana Majerová (SPD).

Akci mohou navštívit jednotlivci i celé školní/třídní kolektivy. Studenti, kteří se budou debaty účastnit jako jednotlivci bez pedagogického doprovodu, dostanou po skončení akce potvrzení o účasti pro školu.

Kapacita sálu pro debatu je 150 diváků, z tohoto důvodu je nutné se na debatu registrovat (registrace je spuštěna do 10. 5., nebo do zaplnění kapacity) .
Odkaz na registraci tříd (skupin): https://forms.gle/DNqUbYgQEunYL21Z6 
Odkaz na registraci jednotlivců: https://forms.gle/4hgni8KhXPQep3fm9