STAŇTE SE ČLENY Parlamentu dětí a mládeže města Ostravy

Zobrazit: STAŇTE SE ČLENY Parlamentu dětí a mládeže města Ostravy

Pokud jsi  „mládežník“, rád komunikuješ, máš potřebu se seberealizovat, zdokonalovat, participovat na zajímavých projektech, podílet se na aktivitách pro mladé lidi v Ostravě, není ti lhostejné prostředí, ve kterém žiješ a máš chuť se podílet na zlepšování podmínek pro život mladých lidí v našem městě, přidej se k nám!!!

Kdo jsme?
Parlament dětí a mládeže města Ostravy (PDMMO) je nezávislá apolitická organizace tvořená mladými lidmi, kteří jsou jakýmkoliv způsobem spojení s Ostravou. Není nám lhostejné místo, v němž se dennodenně pohybujeme. Záleží nám na budoucnosti, kterou můžeme ovlivnit.

Hlavním cílem Parlamentu je hájení zájmů mladých lidí z Ostravy spolu s vytvářením lepších podmínek pro jejich studium a život v našem městě. Toho se snaží dosahovat spoluprací s městem Ostrava, Moravskoslezským krajem, školami, neziskovými organizacemi, a to pořádáním rozličných akcích, jako jsou debaty se zajímavými hosty, semináře, různé vzdělávací i jiné projekty (v oblastech sportu, kultury, životního prostředí, volného času…)

Sleduj nás na sítích a kontaktuj nás

Co přináší členství v PDMMO?

Bližší informace, tzn. proč se stát členem PDMMO, jaké aktivity PDMMO pořádá, s kým spolupracuje a na čem participuje a v čem se zdokonalíš se dozvíš na http://pdmmo.cz/ , ZDE a na výše uvedených odkazech