Festival umění, kreativity a vzdělávání

Zobrazit: Festival umění, kreativity a vzdělávání
Datum: 20. 04. 2024 - 28. 03. 2024
Místo: Praha

Od 20. do 28. dubna 2024 se v Praze koná již čtvrtý ročník Festivalu umění, kreativity a vzdělávání (FUK). Festival pořádá platforma uMĚNÍM ve spolupráci s desítkami kulturních a vzdělávacích organizací. Je určen pedagogům, rodičům, dětem, ale i kulturním profesionálům a odborné veřejnosti. 

V roce 2024 se festival zaměřuje na pestrost přístupů a rozvoj kompetencí v kreativním učení. V jednotlivých formátech bude akcentovat aktuální témata wellbeingu, digitálního světa, duševního zdraví, identity a vnitřní motivace k učení a rozvoji osobnosti. První dny festivalu jsou zaměřeny na jednotlivé cílové skupiny. Poprvé se v rámci FUKu uskuteční také konference pro pedagogy zaměřená na digitální technologie a wellbeing. 

Jednou z festivalových novinek je projekt MAPA uMĚNÍM, jehož cílem je zjednodušit, zpřehlednit a shromažďovat nabídku programů kreativního vzdělávání napříč celou Českou republikou. V rámci festivalu FUK máte jedinečnou příležitost si objednat některé programy za zvýhodněných podmínek.

FUK představuje příležitost nejen pro osobní rozvoj a inspiraci, ale také pro posílení vztahů a spolupráce mezi různými generacemi a profesními obory. Festival tak slibuje nezapomenutelné zážitky a nové poznatky na pomezí umění, kreativity a vzdělávání.

Foto: https://fuk.education/media/